Srpen 2010

45.Díl "Holky z Čech"

28. srpna 2010 v 14:08 | M*MaJQi |  Holky z Čech- Povídka
45.Díl
Při poslední části tréninku jsme zkoušeli náš nejlepší kousek v celém vystoupení, byl to moment, kdy Jay ze mě bude strhávat lehké šaty, bude to část kdy se naše show bude ubírat od společenských tanců k novým stylům tance. Samozřejmě pod šaty budu mít další oblečení na další etapu našeho vystoupení.

Nejkrásnější učitel němčiny (by Marťa)

28. srpna 2010 v 13:30 | M*MaJQi
Nevěděla jsem co bych přidala a napadlo mě přidat povídku, kterou mi napsala moje spolužačka Marťa k 17 narozeninám.

Nejkrásnější učitel němčiny

Školní zvonek ohlásil začátek další vyučovací hodiny - němčiny. Třída nervózně čekala na příchod učitelky a někteří vymýšleli, co všechno by se mohlo stát, aby vůbec nepřišla. Minuty ubíhaly a ona stále nepřicházela, což nebylo nic neobvyklého. Ti svědomitější studenti využívali čas k opakování učiva, ostatní jako vždy k dělání všeho možného jenom ne toho, co se má.

Velké poděkování + pár informací

25. srpna 2010 v 14:05 | M*MaJQi
Nejprve musím moc poděkovat Michelle která vytvořila pro blog krásný lay, za který opravdu moc děkuji, protože mě hned ohromil, blog potřeboval změnu a tohle je změna o hodně k lepšímu. Ještě jednou moc DĚKUJI.
www.us5-majketka.blog.cz

Ale jsou tu i další věci, které bych chtěla Vám, návštěvníkům blogu, říci:
   Na blogu bude zveřejňována pouze povídka, mám pro to více důvodů, některým lidem o tom napíši osobně a podám informace. Nechci to více rozebírat.
   Je tu i další věc, v poslední době je to takový 'trend' zrušit affs a mít pouze oblíbené stránky. Musím Vám všem oznámit, že to tak také udělám, ne protože je to trend, ale protože k tomu mám více důvodů. Více než polovina affs už zrušila blog, nevede affs… jsou tu ale i tací, kteří jsou tu stále, stále píší komentáře a ty jak už jsem řekla kontaktuji a vše jim vysvětlím… Pokus si mě však chcete nechat v affs a stále chodit na můj blog, tak budu jen ráda, u mě to bude jen změna, že vás budu mít v oblíbených stránkách s mojí návštěvou však můžete počítat i nadále.
Markét

44.Díl "Holky z Čech"

23. srpna 2010 v 0:30 | M*MaJQi |  Holky z Čech- Povídka
44.Díl
Však u dveří se nemůžeme rozejít, stále rozebíráme nové a nové témata. "Jestli chceš, tak pojď dál, nebudeme přeci stát tady na chodbě". Navrhnu.

Léto v plném proudu...

21. srpna 2010 v 17:38 | M*MaJQi |  Fotoaparát
www.us5-majketka.blog.cz
Musím se Vám přiznat, že vůbec nemám nápad na nějaký článek, proto tu jsou jen nějaké fotografie, které jsem pořídila díky pěknému počasí v posledních pár dnech...
Protože mi absolutně docházejí slova, jak už jsem psala, chci Vám alepoň popřát krásné i když poslední dny prázdnin.