Duben 2010

Je krásné udělat někomu radost…

25. dubna 2010 v 9:16 | M*MaJQi |  Fotoaparát
www.us5-majketka.blog.cz


Vzpomínám si, jak jsem psala práci do psychologie na téma: Umění darovat. Myslím si, že práce se mi povedla, také byla ohodnocena *** (za tyto práce nejsou známky, ale hvězdičky).
Víte já strašně ráda dávám dárky, proto asi také miluji Vánoce, ale nejvíce se mi líbí, že člověk, kterého obdarujete je šťastný. Já neříkám, že nerada dostávám dárky, to zase ano, ale nedávám dárky abych je dostávala i já, to ne. Mě i jako dárek postačí úsměv, objetí či polibek na tvář, prostě chci cítit, že mě má ten člověk rád a to je pro mě ten největší dar, který zahřeje u srdce.
K fotografii, na ní je Deniska, človíček, kterého mám moc ráda. Nedávno oslavila své 8.narozeniny a moc si přála Hellou Kitty. Má už nějaké věci, tričko, láhev na pití a dnes i náhrdelník. Tuhle kočičku miluje a když u Dommie (malá reklama) na blogu uviděla náhrdelník, strašně si ho přála. Byla šťastná, když jsem oblíbenou kočičku připnula na její krk, objala mě, děkovala. A to pro mě strašně moc znamenalo, to je dar na který nemá žádný jiný opravdu žádný na světě…


Vaše Markét

41.Díl "Holky z Čech"

24. dubna 2010 v 21:55 | M*MaJQi |  Holky z Čech- Povídka
41.Díl
Když dojdu k Jaysonovi, tak se na mě konečně oba podívají, ale nezdá se, že by měli radost z toho, že jsem to právě já, kdo byl vybrán.

40.Díl "Holky z Čech"

21. dubna 2010 v 18:59 | M*MaJQi |  Holky z Čech- Povídka
40.Díl
Ve studiu jsme si s celým týmem přezpívaly svojí píseň a museli vybrat ještě dvě písně od US5, které budeme zpívat na závěrečném večeru. Vybrala se píseň In the club ke které ještě bude třeba udělat choreografie a The rain.

Sluníčko, teplo a vítr ve vlasech…

18. dubna 2010 v 15:51 | M*MaJQi |  Fotoaparát
Také to milujete? Jdete svou oblíbenou cestou v uších vám zní vaše oblíbená muzika, sluníčko hřeje, vlasy vám unáší lehký vítr a cítíte se svobodní, bez problémů.Mám ráda teplé dny, když mohu vyjít ven, pouze v lehké jarní bundě či dokonce v mikině. Kochám se okolní přírodou, kterou znám už od narození, ale každým rokem mi přijde vzácnější a vzácnější. Čím to je? Možná tím, že ráno po půl sedmé odejdu na autobus, který mě odveze do školy (do města), přijede okolo čtvrté hodiny odpoledne a pak mám mnoho učení, které mě do večera zaměstnává. V týdnu tedy není čas na dlouhé procházky přírodou a uvědomování si jak je vlastně krásná.
www.us5-majketka.blog.cz
Fotografie je pořízená z mojí procházky. (Rozhodla jsem se totiž, že ušetřím životní prostřední, a z doučování půjdu domů pěšky, vezmu foťák a nafotím pár fotografií).
www.us5-majketka.blog.cz
Teplé dny jsou krásné, člověk může trávit volný čas venku s přáteli, sluníčko krásně hřeje což je takový můj malý dobíječ energie. Přeci jen po té dlouhé zimě, si sluníčko zasloužíme, tak si ho musíme náležitě užívat.
www.us5-majketka.blog.cz
Vaše Markét

39.Díl "Holky z Čech"

11. dubna 2010 v 17:50 | M*MaJQi |  Holky z Čech- Povídka
39.Díl
Bylo mi jasné, že jemu nic neunikne, takže bylo lepší vše říci. "Nevím jestli jsem se rozhodla správně. Všichni o mě mají starost, což beru, ale já si pak připadám nemožně, spíše na obtíž, nevím jestli to, že jsem zůstala nebude pro holky spíše horší než kdybych odešla".

38.Díl "Holky z Čech"

3. dubna 2010 v 14:44 | M*MaJQi |  Holky z Čech- Povídka
38.Díl
V pokoji není nikdo jiný než náš tým, kluci jsou v obýváku a čekají na mé rozhodnutí, všichni na něj čekají.