Prosinec 2009

Bude tu nový rok, rok 2010...

31. prosince 2009 v 18:51 | M*MaJQi
Ahoj, zdravím všechny. Dneska je Silvestr, ano poslední den v roce 2009. Určitě se připravujete na přivítání nového roku 2010. Já se na ten rok těším i když tento rok byl dobrý, stalo se toho tolik hezkého co zahřálo u srdce, ale i nepříjemné věci, které bolí u srdce. Ale tak tomu prostě je...
Teď bych odbočila k mému plánu s blogem. Blog neruším, to ne, ale omezuji svoje působení na internetu. Vždy tu kolikrát sedím, koukám a už mě to nebaví. Jediné proč na internet a konkrétně na blog chodím jsou affs, ty lidi jsou úžasný, jsem ráda, že je znám a mám je ráda. Vím, že v dalších dnech, týdnech a měsících na blogu už tolik nebudu. Ale konečně jsem pochopila facebook, pokud má tedy někdo zájem, ale myslím tím lidi, které znám, přidejte si mě (Markéta Špiňarová) budu ráda. Mám i jiné kontakty, najdete je v menu. Ale tím neříkám, že k vám na blog už nepřijdu, přijdu, ale už ne tak často jako do dnešního dne. Pokud některému affs tohle nevyhovuje, tak mi klidně napište, že se mnou affs nebudete, nebudu vám to mít za zlé, pochopím vás.
Další plány s blogem? Určitě budu přidávat povídku, poslední dobou píšu opravdu ráda, baví mě to, takže s povídkou počítejte i v následujícím roce. Nejspíše, ale zruším deníček, ale budou tu jiné články, uvidíte nechte se překvapit.
Hlavně vám všem do nového roku přeji hlavně zdraví, štěstí, lásku a mnoho dobrých přátel. Mějte krásný, úspěšný a hlavně šťastný nový rok, rok 2010.
~Vaše M*MaJQi

5.Díl "Holky z Čech"

31. prosince 2009 v 12:54 | M*MaJQi |  Holky z Čech- Povídka
5.Díl
Zkoušku zpěvu mám půl desáté, ale vstávám v 8 hodin. Dám si sprchu, zajdu na snídani a pak rovnou před salónek, kde jsem byla včera večer. Musela jsem čekat než se na mě dostane řada, během té chvíle jsem začala být nervózní. Přesně v půl desáté jsem vešla dovnitř, byl tam opět Jay. "Ahoj". Pozdravil mě.

Statistiky 16.11. 2009 - 27.12. 2009

31. prosince 2009 v 10:00 | M*MaJQi
16.11. 2009 - 22.11. 2009
Pondeli: 108
Utery: 107
Streda: 74
Ctvrtek: 65
Patek: 79
Sobota: 95
Nedele: 76
Celkem: 604

Deníček 1.48~ Jay přistižen na záchodě, nejdokonalejší kluci...

29. prosince 2009 v 22:26 | M*MaJQi
Ano, k napsání článku mě donuti Jay. On je tak praštěnej, opravdu, no řekněte sami, nechali by jste se fotit na záchodě? Já tedy rozhodně NE, tohle napadne jen Jaye, bože ten kluk je dokonalej. Asi někdo nevíte o čem mluvím, ale koukněte se ~klik~ Tyhle kluky "miluju" oni jsou nejlepší, opravdu, veřte mi to.
O svátkách se mi nechtělo psát ani jsem neměla čas, zábava v Herálci (Přijela jsem ve tři ráno, úplně hotová a smrděla jsem od kouře ,jako bych seděla týden v hodpodě), návštěvy, koukání na filmy a hodně jsem trávila čas s kámoškou Ančou... tomuhle já říkám dokonalé prázdniny, dneska začalo sněžit, já miluju sníh!
Zítra jedu nakoupit na Silvestr, nejspíše pojedeme do Úsobí a budu s kámoškou Ančou, chci si to užít, zachvilku zase škola, nechce se mi tam, chápete?! Já ty prázdniny mám ráda, tolik dobrých věcí se stane, vidím spoustu fajn lidí a ještě se dobře bavím, to ve škole ne, budou zase nervy...
No už píšu moc, jsem ukecaná, ale ještě chci něco napsat. Děkuju všem co čtou, neustále mi chválí povídku a těší se na další díly, děkuju moc, jsem ráda, že se povídka líbí, já ji píšu ráda. Ale teď si raději dojdu pro své mléko, mňám...
~Vaše M*MaJQi

4.Díl "Holky z Čech"

29. prosince 2009 v 10:03 | M*MaJQi |  Holky z Čech- Povídka
4.Díl
Přesně v půl osmé, na jeviště přišel Jay, všichni začaly tleskat, přidala jsem se tedy také. Usmíval se a slušelo mu to, poprvé jsem ho viděla živě, nikdy předtím jsem ho neviděla, takže jsem si ho pozorně prohlížela.

3.Díl "Holky z Čech"

26. prosince 2009 v 19:02 | M*MaJQi |  Holky z Čech- Povídka
3.Díl
"Dneska jsem se dozvěděla, že mě holky přihlásily do soutěže, týká se zpěvu a tance".
"Ano? To je od nich moc pěkné, je v tom snad nějaký problém"? Reaguje v klidu babička.
"Právě, že je. Ta soutěž je v Německu a pokud bych postoupila s čím nepočítám, ale i tak se pak soutěž odehrává v Americe". Řeknu rovnou, myslím, že dělat nějaké okliky není dobré.

2.Díl "Holky z Čech"

25. prosince 2009 v 17:13 | M*MaJQi |  Holky z Čech- Povídka
2.Díl
Když dočtu poslední větu, nevěřím svým očím. Soutěž se koná v Německu a finalisté pak jednou do Ameriky, kde bude soutěž pokračovat. Je to taneční a pěvecká soutěž, jsem opravdu překvapena. "Holky, moment, chcete mi říci, že já pojedu do Německa soutěžit ve zpěvu a tanci"?

Deníček 1.47~ Štědrý den...

24. prosince 2009 v 23:41 | M*MaJQi
Ahoj, dnešek byl krásnej, mám ráda vánoce. Celý den byl tak úžasnej, krásné filmy, cukroví, stromeček, dárky a hlavně rodina.
Dopoledne jsem spíše polehávala, psala sms a ještě připravovala poslední drobnosti na vánoce. Dojeli jsme na hřbitov, pak přišla Anča, byly jsme u nás a taky jsem nesla dárek Embiemu... Celý den utekl tak rychle, když jsem byla menší vůbec mi ten den neutíkal a dnes? Uteklo to jako voda, pod stromečkem bylo spoustu dárků, měla jsem z dárků radost, našla jsem pod stromečkem oblečení, telefon, hodinky, peněženku, míč, řetízek, náušnice, knížku... také plyšáka od Anči, je dokonalý, miluju ho, udělal mi radost moc si ho vážím. Ano dárky jsou krásné, ale neznamenají vše, důležitější pro mě bylo to, že jsem byla s rodinou.
Můj vánoční dárek pro vás je povídka, najdete ji již na blogu. Je tu úvod a první díl, zítra čekejte další díl.
Přeji všem krásné svátky...
~Vaše M*MaJQi

1.Díl "Holky z Čech"

24. prosince 2009 v 20:43 | M*MaJQi |  Holky z Čech- Povídka
1.Díl
"Uvidíme se tedy v pondělí, ahoj". Rozloučím se, holky odejdou do šatny a já ještě chvilku zkouším nové kroky, jelikož sestava by potřebovala oživit.

Úvod "Holky z Čech"

24. prosince 2009 v 20:04 | M*MaJQi
Je tu můj vánoční dárek pro vás. Je to povídka, doufám, že bude mít úspěch alespoň jako ta předchozí.

Úvod: Příběh obyčejné studentky střední školy se náhle změní, Markéta (17let), žije s babičkou v rušném městě, ale přes léto se stěhujeme na chalupu, ve městě jsme jen v zimě.
Dříve jsem žila na vesnici s rodiči a bráchou, ale když po tragické nehodě zemřeli, vzala si ji k sobě babička, ale od této události už uběhlo pár měsíců.
Ale život se nezmění jenom jí, ale i dalším holkám: Ile(17) Marky(16), Michelle(15) a Radce(17), které zatím o existenci 17leté Markéty vůbec neví.
Příběh se začíná psát od jednoho odpoledne. Je pátek, Markét jako vždy trénuje na taneční soutěž tým holek z různých škol.

Je to již třetí povídka, kterou píši a úvod napeznete i rubrice POVÍDKY.
Chci ještě podotknout, že holky (Ilča, Marky, Michelle a Radka) budou v povídce vystupovat od 11.dílu.
~Vaše M*MaJQi

Deníček 1.46~ Stromeček, cukroví, dárky a zítra je tu Štědrý den...

23. prosince 2009 v 21:09 | M*MaJQi
Ahoj, asi si všímáte, že na blog toho moc nepřidám, ale mě už to tolik nebaví, jsem tu, ale článek se mi vždy psát nechce, nemám na to ani moc čas, stále jsem někde s kámoškou, koukáme s bráchou na TV, připravuju se na zkoušení ze ZP a zítra tu budou vánoce, což znamená úklid, baelní dárků, zdobení stromečku, které se dneska konalo, byla zábava a stromeček je krásný jako každý rok, těším se až se u něj zítra večer všichni sejdeme.
Na dnešek mám ještě plány, doklidím skříň abych zítra měla klid, a pět minut po půlnoci se budu koukat na ukradené vánoce Tima Burnova. Já to ještě neviděla, ale musím to vidět, strašně se na to těším.
Plány na zítra: rozesílán vánočních sms a vzkazů, návštěva kámošky a kámoše(musím zanést dárky), zapálení svíčky na hřbitově, koukáni na TV (budou dávat pohádky a moje oblíbené filmy), ujídání cukroví, večeře, čekání na Ježíška... však to všichni znáte, nevím jak tu budu, určo pořeju affs krásné vánoce a svátky, ale moc se tu zržovat nebudu, dám se můj vánoční dárek pro vás (zatím neprozradím oč jde), udělala bych nějaké dárky (něco jako diplomky), ale nemám na to čas a hlavně brácha mě na PC nepustí a já u notebooku nemám myš, takže grafiku vůbec nedělám. Aale dostanu ji, takže potom udělám nový lay a trochu to zde změním.
Zítra snad napíšu článek, ale chtěla bych připomenout, že vánoce nejsou jen o dárkách, kdo dostane lepší dárek než ten druhý, ale o tom, že je rodina spolu. Je jasné, že pro děti jsou to hlavně dárky, ale pro mě už ne. Já dávám moc ráda dárky, když vidím, že z nich má někdo radost, je jasné, že mě samotné také dárek udělá radost, ale nic neudělá člověka tak šťastného jako je, že bude s lidma, které má rád a vzpomene na lidi, kteří už tu s náma nejsou, ale stále jsou v našich sdrcích.
Vím, že to moc lidí číst nebude, ale já to napsat prostě chtěla...
~Vaše M*MaJQi

Deníček 1.45~ Jsou tu vánoční prázdniny...

19. prosince 2009 v 21:34 | M*MaJQi
Ahoj, v týdnu jsem se neozvala, jak jste si mohli všimnout ani jsem tu moc nebyla, nebyl čas no, učení, poslední nákupy dárků... bylo toho opravdu hodně.
Dost se těším na vánoce, dokonce jsem začala poslouchat koledy, balit dárky, jo, jo už je ty pohádky v TV (hlavně ty americké filmy, už je mám zakroužkované v programu), cukroví, stromeček, svíčky...
Víkend, je zatím docela klidný, s taťkou vymýšlíme vánoční sms, s mamkou uklízíme, mě tedy úklid pokoje čeká ještě zítra, ale k vánocům ten pořádnej úklid prostě patří, nedá se nic dělat.
Dnes u nás byla Anča, spí tu Deniska, takže o zábavu je postaráno, nenudím se, ale měla bych se začít učit, mám toho na prázdniny dost!
Zítra tedy ten úklid a pak se jede k babičce, těším se na ovečku, filipa, babičku a všechny, mám rády tyhle sešlosti, nejvíc sranda vždycky.
K nové povídce, mám ji rozepsanou a bude tu pře vánocema, jen ještě mám problém s názvem, ale v následujícách dnech čekejte první díl.
Přeji, krásný víkend...
~Vaše M*MaJQi

Deníček 1.44~ Třetí adventní neděle 2oo9...

13. prosince 2009 v 21:34 | M*MaJQi
Zdravím, musím hned na začátek říci, že víkend utekl rychle, kdyby dneska byla sobota, byla bych raději. Jakmile je na víkend naplánováno hodně věcí uteče jako voda.
V sobotu, ráno se probudím a on padá sníh ano, sníh, konečně, miluju sníh. Odpoledne jsem byla o5 v Jihlavě, když jsem přijela jela jsem na doučování z němčiny a pak rovnou s ségře a domu jsme přijeli okolo půl deváté, takže celý dne jsem byla pryč.
V nedělu jsem si udělala nějaké úkoly, koukala americký film (zase, já za to nemůžu, mě se prostě páčí) a DVD. Večer jsem šla s kámoškou ven, docela sranda byla, no, když se dva lidi, kteří bydlí 5Om od sebe, nevidí se víc jak 14dní, tak je o čem mluvit.
Dneska je třetí adventní neděle, Vánoce se blíží, už se na ně těším, hlavě na ty prázdniny, jsem docela unavená i když byl víkend, ale jsem, takže už se těším až si opravdu odpočinu, lehnu s TV, budu sledovat filmy, které jsem si dnes už zakroužkovala v programu...
Btw. Vánoční lay nebude, nemám k notebooku myš, dostanu ji až na vánoce, takže grafiku teďkom nedělám, musela bych na PC, jenže tam věčně sedí brcáha a nerad někoho pouští na PC.
Btw2.Dnes jsem dala na blog poslední díl povídky 55.Díl "Koncert ve Vídni",ale píšu už další povídku, do vánoc by tu měl být první díl.
~Vaše M*MaJQi

55.Díl "Koncert ve Vídni"

13. prosince 2009 v 9:16 | M*MaJQi |  Koncert ve Vídni- Povídka
55.Díl
Ano život opravdu utíká, prázdniny jsou fuč a já se musím vrátit to školy. Jsem v druhém ročníku, ale roky utíkají, a je tu konec střední školy, maturitu mám hotovou a novou školu jsem si vybrala v Německu, proč zrovna v Německu? Na tuto otázku mám jednoduchou odpověď.

Deníček 1.43~ Školní týden a víkend...

11. prosince 2009 v 22:36 | M*MaJQi
Ahoj, jsem tu, musím říci, že to byl perný školní týden. Ještě jeden mě čeká a pak hudá na vánoční prázdniny, já se tááák těším. Cukroví, stromeček, svíčky, ovoce, pohádky, dárky... to jsem už moc daleko, ale tenhle týden nebyl špatný až na tu školu, pravda, moc učení.
Byla jsem v divadle, Komedie omylů (William Shakespeare), dokonalé, rozhodla jsem se, že do divadla budu asi chodit častěji. Také musím říci, že když jsem jela tím rachotícím autobusem od , tak mi začalo být smutno po základce, lidech ze třídy, prostě po životě tam, na střední je to jiný.
Ještě k dnešku, jsem unavená, když jsem přijela ve čtyři domů, tak jsem se hnedka s taťkou sebrala a jela zase do Jihlavy na nákupy a přijela v devět večer. Ale i když jsme nakupovali, tak moc dárků nemám, no ale tak mám ještě týden.
Víkend, asi na blogu moc nebudu, mám hodně plánů: jedeme do lesa pro stromek, chceme se podávat za ségrou, doučování z němčiny, učení... je toho hodně, dneska oběhnu affs a asi zase až v nědělu, navíc mi blog.cz vůbec nechybí, jen affs, ty ano...
Jdu k affs, pak si dám koupel a hajinakat jsem unavená, dobrou...
~Vaše M*MaJQi

Deníček 1.42~ Mám moc učení, budu tady až v pátek...

9. prosince 2009 v 18:39 | M*MaJQi
Ahoj, vůbec nestíhám, takže píši jen rychle. Ve škole máme moc učení, jak jsem nebyla ve škole, tak nestíhám dopisovat a ještě se učit na další dny, je to prostě těžké. Na zítra mám moc učení a odpoledne jedu do divadla na Komedie omylů (William Shakespeare) těším se i když bych se měla učit, ale lístky mám už dlouho a rušit se mi to nechce, takže raději hned až přijedu, tak si sednu k učení a nezapnu PC. Což znamená, že tu budu až v pátek odpoledne.(pro affs-chápejte, škola je důležitá na PC nemůžu být celý den, ale v pátek se k vám stavím)
Začíná na mě jít ten vánoční stres a to u mě nikdy nebylo, nemám skoro žádné dárky jen dva, další by měl být na cestě a ostatní? prostě nemám, musím to v pátek koupit, pak už nebude čas, hrůza to je prvně, co opravdu s dárkama nestíhám, je to možné? je tomu tak u vás také? nemáte nápad na dárky? pokud ano jsme na tom stejně...
Dneska tedy končím, už nebudu na blogu, učim se totiž biologii, dějepis a němčinu. Tak ahoj v pátek.
~Vaše M*MaJQi

Deníček 1.41~ Druhá adventní neděle 2oo9...

6. prosince 2009 v 17:36 | M*MaJQi
Ahoj, včera byl Mikuláš, no jelikož jsem už "velká" holka, tak jsem se byla jen podívat, jak omladina vypadá, musím říci, že kdy vidím lidi, co mají o 3roky méně než já a chodí za čerty, tak mi to moc strašidelné opravdu nepříjde. Ale dostala jsem k Mikuláši kalendář s čokoládkama, hurá, konečně budu moci otvírat okénka a počítat kolik dní je do vánoc.
Byla jsem včera s taťkou na nákupech v Jihlavě a už jsem koupila dárek, jeden a balící papír(za ten mi maka hned vynadala, jelikož já ho prohlásila za americký balící papír a mamka jak slyší slovo Amerika, tak mi začne nadávat, nemá ráda Ameriku, ale já jo, takže smůla, prostě dostane zabalený dárek v mém americkém balícím papíru), no ale hlavní bylo, že na mě padla vánoční nálada, to bylo fajn.
Dneska je druhá adventní neděle, nalepila jsem konečně na okna ozdoby, jak jsem byla nemocná minulou nedělu, tak jsem to lepit nemohla.
Zítra škola, ooo ne, nikam se mi nechce, vůbec se mi tam nechce už chcu vánoce a prázdniny...
~Vaše M*MaJQi

54.Díl "Koncert ve Vídni"

5. prosince 2009 v 17:03 | M*MaJQi |  Koncert ve Vídni- Povídka
54.díl
Nina, Silva, Tom a Robin pro nás přichystali rozlučkovou večeři. "Tak se posaďte". Pobídnou nás, když stojíme s Richiem mezi dveřma, sedneme si a hned poděkujeme, je to od nich moc milé. Také jim dáme malé dárky, které jsme s Richiem koupili v Kolíně nad Rýnem. Byly to opravdu krásné dny, odpočinula jsem si, seznámila se s fajn lidma, hlavně se bavila a byla s Richiem.

Deníček 1.4o~ Stromeček už svítí...

3. prosince 2009 v 22:42 | M*MaJQi
Ahoj, dneska jsme s taťkou dali stromeček na skalku a přidali mu na ozdobu modré svíčky. Moc krásně, modře svítí, museli jsme si s taťkou tu prácu pochválit, jelikož se nám to opravdu povedlo.
Dneska jsem ležela, uklidila trochu v pokojíku, koukala na TV, psala povídku, jak svoji tak s Michelle, no s ní psát povídku to je o život, takže pozor, kdyby na blogu dlouho nebyl článek, nebo jsem neodepisovala na komentáře, tak mě má na svědomí Michelle, sama to psala na blogu.
Asi nic nového, jak jsem stále doma, tak žádné novinky.Zítra jdu k doktorce, takže tu budu až odpoledne.
Ano, měla bych ještě připomenout, dnes Cayce slaví 21 narozeniny, je plnoletý. Přeji mu vše nejlepší hlavně zdraví, štěstí, lásku a mnoho úspěchů s US5.
~Vaše M*MaJQi

Deníček 1.39~ Otázka dne: kdo je podle vás sexy?

2. prosince 2009 v 19:12 | M*MaJQi
Ano, čtete správně, mám otázku dne: kdo je podle vás sexy? (můžete psát do komentářů). Neptejte se jak člověk, jako jsem já, mohl přijít na tuto otázku a zrovna na toto téma.
k dnešku. Jsem nemocná, mám ještě kašel, takže jsem ještě doma. Ležím celé dny, čtu si, jsem na internetu, koukám na filmy, poslouchám zpěv svého bratra, který se zamiloval so společné písně finalistů SS.
Dneska jsem prvně "vytáhla" od pátka večer paty z domu, jeli jsme do Polné a do Jihlavy, takže jsem byla chvilku na vzduchu. Navíc mám fakt dobrou náladu a to hlavně díky rozhovoru s Michelle, no víme oč jde, že?!
Dneska mě rozesmálo video, které dal Richie na www.checkmyclip.de ~ Video o.1~ opravdu stojí za to se na něj podívat.
~Vaše M*MaJQi