Listopad 2009

Deníček 1.38~ První adventní neděle 2oo9...

29. listopadu 2009 v 23:15 | M*MaJQi
Ahoj, dnešní adventní neděle byla trochu jiná než minulý rok, měla jsem v plánu, jako každoročně na okno nalepit sněhuláky, ale jelikož jsem nachlazená lezím a piju čaj, tak jsem se z postele moc nezvedla, ale vánoční atmosféru jsem si dopřála, pustila jsem si pohádku o vánocích, poslouchala vánoční písničky, také přemýšlela nad dárkama pro rodinu a kamarády.
Jelikož jsem nemocná, tak zítra do školy nejdu, no poslední dobou tam nejsem nějako často, jenže vůbec nevím proč jsem tak hodně nemocná, doufám, že to bude lepší abych nemusela dělat nějaké zkoušky, to bych opravdu nechtěla.
No jdu si lehnou, pustit si nějaký film, jelikož jsem docela unavená, tak dobrou...
~Vaše M*MaJQi

Deníček 1.37~ S Timmym a notebookem v postýlce...

28. listopadu 2009 v 21:14 | M*MaJQi
Ahoj, už je sobota večer, no jo utíká to, škola na nás čeká už v pondělí. Vůbec se mi tam nechce zase moc učení.
Dnešek jsem proležela v postýlce hlavně s ovečkou Vojtíškem Timmym, to je plyšáček, ovečka, kterou jsem dostala od ovečky Vojtíška k narozeninám, nejkrásnější ovečka moje, Vojtíšek, mám tě moc ráda ovečko moje milovaná. Dávám sem fotečku, mé nejkrásnější ovečky. ~Fotka o.1~
Měla jsem dneska jít na němčinu a nešla, mam kašel a tak tedy nejdu ani na dnešní zábavu, docela jsem se na ní těšila, měla jsem jít a Anetkou, škoda. :(
Ještě k včerejšku, byla jsem u kadeřnice, fotky nemam jelikož vypadam dneska hrozně, jak mam kašel a trochu rýmu, nechcu se tak fotit. Večer u nás byla ovečka Vojtíšek, ještě přišla Anetka, nejlepší večer, děkuju, jelikož v ten den jsem to potřebovala, děkuju.

28.11.1988 říká vám toto datum něco? Mě ano, mám v diáři napsáno Richie 21. Ano Richie Stringini, můj vzor má dnes narozeniny, já mu přeji hlavně zdraví, štěstí, lásku a mnoho úspěchů v životě i ve skupině.
Ještě jednou chci poděkovat všem co mi popřáli k narozeninám, opravdu moc děkuji.
~Vaše M*MaJQi

Deníček 1.36~ 17 let na tomto světě...

26. listopadu 2009 v 20:32 | M*MaJQi
Ahoj, dneska je to 17 let co jsem na světě, no letí to, letí. Opravdu, klidně bych vrátila čas aby mi bylo tak těch 16, jo to bylo ještě včera.
Dneska to ve škole šlo, písemka z matiky nic moc, ale nebude mi ji asi pan učitel hodnotit, písemka z němčiny(nečekáná) to je zase špatné, nakonec písemka z biologie, to je pohoda, biologii miluju.
S Mončou dneska opět úžasný den, ty naše rozhovory, no to by jste museli slyšet.
Večír se k nám stavila Anča, přišla mi popřát k narozeninám, úžasný to človíček, nejvíc ráda jí mám, zlato moje, pobavily jsme se jako vždy, nikdy nemáme nouzu o srandu.
Dneska nemám moc času, ještě jsem se nestihla naučit, musím tedy ještě kouknout na učení.
V poslední době docela zanedbavám affs, ale napravím to, zítra vám všechny poctivě obejdnu, přečtu články a okomentuju.
Také chci poděkovat všem co mi práli k narozeninám, děkuju moc, vážím si toho.
Zítra tu budu až déle, jedu ještě po škole do HB (havlíčkova brodu) tak mě čekejte až večer, jelikož ještě mám sraz s Ančou.
Btw. další díl povídky ~52.Díl "Koncert ve Vídni"~
~Vaše M*MaJQi

52.Díl "Koncert ve Vídni"

26. listopadu 2009 v 20:21 | M*MaJQi |  Koncert ve Vídni- Povídka
52.Díl
Asi za 20 minut chůze uslyšíme nějaký smích, ano jsem kousek od hospody, během dalších 5 minut jsem přímo u ní. Nina, jde do hospody aby zjistila, kde jsou úkoly schované, za chvilku je zpátky a nese obálku, kde je seznam úkolů.

Deníček 1.35~ Dnes jen rychle...

25. listopadu 2009 v 20:25 | M*MaJQi
Dneska jen rychle! Ve škole pohoda 4 hodiny VV, hodina dějepisu, těch 5 hodin jsem seděla s Mončou, ženuška moje úžasná, mám ji moc ráda, byla sranda, těším se na zítra a 2 hodiny TV. Mám se docela dobře, jen mě zaříná bolet v krku, to jsem asi chytla od bráchy, je totiž nemocnej.
No, dneska jsem dostala od našich dárek k narozeninám, celý den jsem se dárkem zabejvala, taky jsem se učila, ale dárak mě zajímal více, no měli mi ho dát až v pátek. Hih...
No na komentáře odpovím až zítra, nebo v pátek, jelikož zítra se budu muset zase učit a přijde kámoška, moc se na ní těším, zlato moje, konečně se zase uvidíme.
No ještě bych chtěla říct, nevěřte nikdy holčině která se jmenuje Michelle, jelikož ta mě dneska pěkně podvedla, že Michelle?! Jako udělat anketu o tom es si v povídce mám Richieho vzít nebo ne, to je pěkně nefér, no jen počkej, to ti oplatím. :D
A když jsme u povídky, zítra sem dám další díl mojí povídky, dneska jsem ho napsala, ale nemám ho v PC, přetáhnu ho do PC zítra.
~Vaše M*MaJQi

Deníček 1.34~ Za měsíc tu jsou Vánoce...

24. listopadu 2009 v 17:13 | M*MaJQi
Ahoj, jak jsem psala v nedělu, nebylo mi dobře a to ani v pondělí. Byla jsem ve škole 4 hodiny a pak jela domů, nebylo mi dobře a dneska jsem doma zůstala.
Dneska jsem polehávala, koukala na TV a dala papouškům vodu (tatínek využil toho, že jsem doma).
Nakousla jsem téma Vánoce, ano, už za měsíc, já se na ně moc těším. Zatím tedy nemám ani jeden dárek, ale řekla jsem si, že letos počkám až na prosinec a začnu nakupovat až v prosinci, stejně zatím nevím ještě co budu kupovat, jak jste na tom vy? Tedy vím o jednom dárku, pro taťku, což je zázrak, nikdy jsem přesně nevěděla co koupit a tentokrát už vím.
Momentálně budu na blogu.cz, pak se kouknu na biologii, jelikož ve čtvrtek píšeme písemku a není to zrovna lehké, tak se na to chcu podívat.
edit [17:26]~ Hodnocení od KoOi~ll <3(hodnocení č.4) děkuju moc.
~Vaše M*MaJQi

Deníček 1.33~ Ona prospala celé odpoledne...

22. listopadu 2009 v 19:25 | M*MaJQi
Ahoj, dneska jen krátce. Úžasný zážitek ze soboty s Anetkou vám napíšu jindy, jelikož dneska na to nemám sílu.
Dneska, jsem jela na burzu, po dlouhé době, vstávala jsem ve 3 hodiny ráno, cestu autem tam i zpátky jsem prospala, přišla jsem domů, koukala na americkou komedii Příští správná věc, krásnej film, opravdu moc (omluvtě mě, ale já ty americké komedie mám prostě ráda) a šla jsem si zase lehnout. Vůbec mi není dobře, vzbudila jsem se chvilku před sedmou, nevím co budu dělat v noci, navíc mě všechno bolí, hlava, břicho, hrudník... no raději nepokračuji. Nebudu tady dlouho, půjdu si asi zase lehnout, jelikož mě bolí hlava a koukáním do PC, to asi nevyléčím. Přeji krásný nedělní věčer.
~Vaše M*MaJQi

Deníček 1.32~ Je pátek a čeká nás víkend...

20. listopadu 2009 v 21:03 | M*MaJQi
Ahoj, dneska jsem zůstala doma, nebylo mi dobře a od 5 ráno jsem nespala, takže jsem celý den polehávala u TV. Tedy do tej doby, než přišel taťka (strašně se divil, že jsem doma) a hned mi dal prácu (umýt nádobí, dát papouškům vodu), takže jsem měla prácu na odpoledne, jelikož ještě jsem musela u papoušků vyčistit klec a dát zrní.
Jinak dneska jak nejsem vyspalá, tak jsem taková polo"mrtvá" to bude asi tím, že jsem se moc nevyspala.
Zítra jedeme ráno s taťkou nakoupit, prý jedeme už v 6, to mi dělá schválně, doufám, že si dělá srandu, jelikož to by mě musel tahat z postele, ale já musím vstát! Budu s taťkou řešit důležité téma a musíme to probrat, jelikož je to pro mě důležité.
V sobotu večer mám pak doučování z němčiny a večer se budu koukat na TV (Sneženky a Machři po 25 letech), byla jsem na tom v kině, ale to prostě musím vidět znova.
V něděli jedeme do Týniště, což znamená vstávat ve 3:oo, no docela se těším, jelikož jsem dlouho na burze nebyla, taky je to pro nás poslední burza v tomhle roce, jelikož před vánocema nejezdníme.
No, teďkom si budu ještě psát s pár lidma na blogu.cz, jelikož jsem poznala pár nových lidiček a jsou fajn...
~Vaše M*MaJQi

Deníček 1.31~ Litr čaje na podlaze...

18. listopadu 2009 v 19:04 | M*MaJQi
Zdravím vás, dneska ten den utekl, ale nemusela jsem se moc učit, zítra máme zápas (volejbal) tak nejdeme do školy, tedy jo, ale jen na jednu hodinu, matiku, to je v pohodě, jelikož teďkom mi ta matika docela jde.
Dneska praxe, docela zajímavé, můj manévr s litrem čaje, dopadlo to tak, že byl jeden litr hořkého čaje na podlaze, ach, někdy prostě není den a stane se no, ale jinak mě paní učitelka na praxu chválí, zrovna mě viděla, když jsem krmila pacienta, pochválila mě, to potěší, člověka ta práce pak více baví.
Odpoledne hodina dějepisu, koukali jsme na film, moc mě to nebralo, já nemám ráda, když tam neustále do sebe bodaj meče, nelíbí se mi to, krev o ne. Nakonec do půl třetí tělocvik, trénovali jsme na zápas, dopadlo to tak, že holčina, která hraje fakt dobře si vyvrka kotník, takže zítra máme o jendnoho dobrého hráče méně, ale tak hlavně, když bude v pořádku. Ještě k tomu zápasu, myslím, že to prohrajem, ale tak hlavní je, že to alepoň vyzkoušíme, že?
Chtěla bych dneska nakousnout téma affs. V poslední době mi píše hodně lidí, že by chtělo spřátelit, jenže já opravdu nespřáteluji s každým, chci napřed člověka poznat... musím k tomu o víkendu napsat článěk, jelikož psát tak 3x za den na blogy komentáře, proč nespřátelím, mě už nebaví.
Jdu si připravit věci a spát, jelikož na dnešek jsem se moc nevyspala, taky se to projevilo na mém výkonu v nemocnici (myšleno to s tím čajem).
~Vaše M*MaJQi

Deníček 1.3o~ Každý člověk na to má, ale musí chtít...

17. listopadu 2009 v 19:33 | M*MaJQi
Ahoj, větu kterou sem použila do nadpisu, řekla minulý týden jedna osoba (nechci jmenovat) které si hodně vážím, je to člověk, díky kterému vím, že když chci něčeho dosáhnout, musím za tím jít a udělat pro to vše. Děkuju, tohle člověka hodně povzbudí, zvláště po té "lekci" z minulého týdne.
Ale k dnešku, řekla bych, že tento den byl fajn, učila jsem se, byla na blogu a koukala na americkou komedii, úžasný film, jmenuje se Dvanáct do tuctu, opravdu krásnej film, no mám ráda americké filmy. Napsala jsem další díl povídky ~51.Díl "Koncert ve Vídni"~ a s Michalle dopsala první sérii letu do Ameriky, také jsme už začaly psát druhou serii.
Zítra škola, naštěstí nemáme žádné učení, jelikož mám praxu (vstávám ve 4:45), dějepis a TV, takže pohoda, ale zítra nevim jak budu odpoledne na blogu, mám docela dost učení, takže spíše až k večeru.
Ještě chvilku budu na blogu, připravím si věci do školy, sprchu už jsem si dala a pak půjdu asi spát, brzo vstávám, tak abych byla alepoň trochu vyspalá.
~Vaše M*MaJQi

51.Díl "Koncert ve Vídni"

17. listopadu 2009 v 14:36 | M*MaJQi |  Koncert ve Vídni- Povídka
51.Díl
Když kluci vylezli z vody, sedli jsme si na ručníky a dali si konečně v klidu tu ledovou tříšť, která už popravdě moc ledová nebyla.

Deníček 1.29~ Žádná škola, volno...

16. listopadu 2009 v 22:08 | M*MaJQi
Ahoj, dnešní den byl pohodový, měla jsem volno a doma nikdo nebyl, hlavně brácha, musel do školy (hih...), mamka šla do práce a taťka taky. Já byla celý den v pokojíku a rozhodla se poklidit, převléknout postel, vysát (měla jsem to udělat o víkendu, ale to se Markétce nechtělo), vyhodit zase nějaké věci které nepotřebuju, ještě bych měla probrat šatník, ale to až jindy.
Chci moc poděkovat za návštěvnost, opravdu moc, chodí se poslední dobou hodně lidí, přitom těch článků moc nepřidávám. Děkuju.
No jdu dělat otázky do okruhů na ZP (zdravotní příprava), takže na PC ještě určo budu, možná napíšu i kousek povídky, no uvidíme. Ale hlavně musím s Míšou pořešit naší povídku ~Let do Ameriky~ pokud někdo máte zájem a čas, tak si ji přečtěte, myslim, že ta povídka je hodně dobrá, že Míšo?! Z této povíky je i hláška "kachny jsou kachny", kdo nechápe, musí si přečíst povídku a pochopí.
Dávám mám sem ochutnávku z jednoho dílu (který psala Míša), moje oblíbená část: ...Jay si jde mezitím zakouřit a Markét, než odpoví Richovi řekne Jayovi "Jayi... znáš takovou tu hlášku: Kouření škodí vám i lidem ve vašem okolí?"
,,no jo..a co?"
,,no jestli víš,že mi to vadí.."
,,Markét…don´t worry..be happy.."
~Vaše M*MaJQi

Statistiky 12.10. 2009 - 15.11. 2009

16. listopadu 2009 v 10:06 | M*MaJQi
12.10. 2009 - 18.10. 2009
Pondeli: 36
Utery: 58
Streda: 48
Ctvrtek: 49
Patek: 48
Sobota: 75
Nedele: 52
Celkem: 366

Deníček 1.28~ Víkend a největší hity 80 a 90. let

15. listopadu 2009 v 18:31 | M*MaJQi
Ahoj, jak napovídá nadpis, celý víkend jsem měla puštěné "naše" rádio, Vysočinu a víkend byl ve stylu 80 a 90. let. Opravdu luxusní písničky, hlavně ty 90 léta.
Sobota, večer jsem měla doučování (němčinu) a pak se jelo k bratránkům, docela dost jsme se bavili, poustěli jsme si videa, pošťuchovali se, no jako vždy.
Neděle, dneska se mi nechctělo nic dělat, jenže jsem se strašně nudila a jak jsem si už v pátek všimla mám moc učení, takže jsem začala přepisovat sešit z etiky, což mi zabralo asi 2hodinky, ale mám konečně hotovo a začínám té etice i rozumět. Poté jsem vytáhla okruhy ze ZP (zdravotní přípravy), vůbec se mi do vypracování 15 okruhů nechtělo, je to 15 okruhů a v každém okruhu jsou 3 hlavní témata a pod nima moc otázek. Mám za 2 hodinky udělané jedno hlavní téma z prvého okruhu, tedy nevěděla jsem, že to bude tak těžké a ještě se naučit první tři okruhy na příští pondělí, no mám co dělat.
Dneska ještě plánuju udělat dvě hlavní téma z prvního okruhu, chtěla jsem psát povídku, ale škola má přednost, takže nevím jestli vůbec něco napíšu.
~Vaše M*MaJQi

Deníček 1.27~ Podzimní koncert...

13. listopadu 2009 v 19:57 | M*MaJQi
Včera jsem měla koncert, bylo to fajn, hodně lidí, dokonce i paní vychovatelka z intru, byla jsem moc ráda, že ji vidím. Dost mě zpívání baví, proto jsem se na koncet i těšila. Sicela jsem byla unavená, do školy jsem jela totiž už na nultou (ve 4:45 jsem vstávala) a domů jsem přijela okolo půl deváté večer.
K dnešku, ráno jsem málem zaspala, vypnula jsem budík s tím, že je sobota, ale pak jsem se vzbudila a došlo mi, že je pátek, takže jsem rychle vylezla z postele.
Ve škole byla popravdě docela nudila, 2 hodiny beseda o antikoncepci,moc mě to nebavilo, dále biologie, chemie a ZTV. Strašně jsem se dneska těšila domů, cestou v busse jsem si povídala s kámoškou ze , řikaly jsme si, že by jsme se na základu vrátily, chybíjou mi lidi z naší bejvalé třídy. :(
No dneska plánuju TV, bude Univerzální uklízečka, už jsem to viděla, ale chci se na to kouknout. Ještě dneska oběhnu affs, je pátek, přeji tedy krásný víkend, který je pro mě prodloužený, máme v pondělí volno...
~Vaše M*MaJQi

Deníček 1.26~ Učení, moc učení...

11. listopadu 2009 v 18:00 | M*MaJQi
Ahoj, dneska taky píšu rychle, mám moc učení. Němčina, etika a biologie, musim se na to kouknout, takže dneska na PC vysedávat nebudu.
Dnes mám lepší náladu i když né nejlepší, bolí mě zase hlava, to bude z toho ředidla, které paní učitelka používala o výtvarce. Ve škole docela pohoda 4 hodiny Vv, ulejvali jsme se, jelikož se tiskly obrázky. Dějepis, pohoda, pan učitel vykládal, já si přitom udělala záložku do učebnice s nápisem "I love NY" je krásná a to jsem ji tvořila já. Hudebka, divim se, že ještě mluvim, zítra máme koncert, docela se těším, jen doufám, že nebudu moc unavená, jinak tam nevydržím stát a nakonec tělocvik, dost mě teďkom baví, jelikož hrajeme hry s míčem.
Po škole jsem hnedka šla na buss, v bussu jsem koukla na noty, jelikož v některých písničkách jsem docela plavala.
Doma jsem sedla nachvilku k PC a udělala si při tom úkoly. Teďkom se jdu ještě učit, už mám nozdělanou biologii, takže jdu na to učení i když se mi moc nechce, ale musím.
Btw! zítra tu asi nebudu, mám koncert, jak jsem už psala, přijedu domů okolo osmé hodiny večer, takže nevim jestli PC budu zapínat.
~Vaše M*MaJQi

Deníček 1.25~ Dostala jsem "lekci"...

10. listopadu 2009 v 19:28 | M*MaJQi
Ahoj, dneska už píšu s horší náladou. Jo ta škola, zase jsem jednou dostala "lekci" ale tahle lekce mě poučila, hodně poučila. Nechcu to více rozebírat, jelikož se mi do toho (vůbec) nechce.
Jinak k dnešeku, není mi moc dobře, zase jsem unavená, odpoledne jsem proležela, bolí mě hlava a má na tom zásluhu těch 8 hodin ve škole. Poslední dobrou mi škola dává nejen lekce, ale i zdravotní problémy, jsem stále více unavená.
Dneska toho moc nepopíšu, budu ještě chvilku na blogu.cz, píšu si s Míšou, to mi alepoň trochu zlepšuje náladu, pak si dám spršku a půjdu spát. Už vidím, že hnedka usnu.
~Vaše unavená M*MaJQi

Deníček 1.24~ Zítra "hurá" do školy...

9. listopadu 2009 v 18:07 | M*MaJQi
Ahoj, po víkendu jsem odpočinutá a zítra "hurá" do školy,(dneska jsem byla u doktorky) no nechce se mi tam, dobrá, jelikož mám nultou,(vstávám ve 4 :45) ale není moc učení, takže to snad uteče rychle.
Dneska mam dobrou náladu, dokonce jsme uklidila komplet koupenu, sice dostanu vynadáno, jelikož, když já uklízim, tak toho polovinu vyházim, nemám ráda takové ty věci co se skladujou, jako, že se jendou můžou hodit. Hlavně zase nikdo nebude vědět kam jsem co narovana, ale já to rovnám podle svého systému, ten mi vyhovuje.
Jo dneska mám z té dobré nálady asi "magoření", píšu neustále I love NY, London, Chicago, Berlin... fakt ty města miluju, krásná města to jsou.
Jo chtěla jsem napsat něco k tématu affs, dneska jsem četla článek u Bonitky, jako opravdu nechápu lidi co vám napíšou komentář typu; ahoj, jé hezký blog, spřátelíš? opravdu nechápu, ten člověk je na mém blogu prvně, nic o mě neví a jen, že se mu líbí můj lay, tak chce být affs? Tohle nemám ráda. Já raději člověka poznám a když si rozumíme, tak budu affs ráda.
No půjdu si zopakovat němčinu a hlavně musím jít brzo spát, jinak bych ráno nevstala.
Btw.jsem ráda, že se lay líbí, mě se totiž líbí moc.
~Vaše M*MaJQi

Nový layout 1.2~ I love New York

8. listopadu 2009 v 14:20 | M*MaJQi |  Designy
Kdo ho dělal:M*MaJQi
Spokojenost:98%
Comment: Jednoduchý lay, ale líbí se mi. Mám ráda New York. No nevim jak to mám ještě hodnotit, spíše jak hodnotíte lay vy?

50.Díl "Koncert ve Vídni"

7. listopadu 2009 v 20:09 | M*MaJQi |  Koncert ve Vídni- Povídka
50.Díl
Cestou si s Ninou povídáme a prohlížíme v notebooku fotky. Asi za hodinu dorazíme na koupálko. Vemem si batohy, notebooky a jdeme k hlavní hale, kde na nás čeká Tom a Silva.