Září 2009

Deníček 0.98~ Vyčerpaná...

30. září 2009 v 20:08 | M*MaJQi
Promiňte dneska nic nepřidám, jsem utahaná, vyčerpaná, mám špatnou náladu, učení mi do hlavy neleze, prostě mám hodně špatnej den, problémy za poslední dny se na mě vyhrnuly a já to nedávám, omlouvám se.
Btw. Míšo děkuju za všechnu podporu, moc si toho vážím, děkuju zlatí =*
Vaše vyčerpaná M*MaJQi

Deníček 0.97~ Úterý, škola...

29. září 2009 v 20:15 | M*MaJQi
Dneska jsem vstávala ve 4:45 a zítra znova, mám praxuconfused-1.gif image by Salisko, takže zase vstávat brzo ráno. Měli jste mě dneska vidět, já šla na buss za tmyblank-1.gif image by Salisko. Strašně jsem se bála, takže jsem docela pelášila, no jo to jsem celá já, bojim se fakt všeho, hlavně tmy, mám vždycky pocit, že mě někdo sleduje, hrůzasad.gif image by Salisko.
Ve škole to uteklo rychle až jsem se divila, po škole jsem šla koupit Embiemu (Míšovi) čokoládku k svátku a pak na buss. Cesta bussem byla nekonečná, poslouchala jsem mp4. Když buss docej do Úsobí, tak nastoupila Ovečkaherz.gif image by Salisko (braránek- Vojta), ale nevšimnul si mě, no on mě nikdo skoro nepozná, když mám čepicu. A tak jsem mu napsala sms: "Tak kampak Ovečka cestuje?=*" a Ovečka odepsala: "Kde jsi? :) ovečka cestuje do Brna:)". a já: "Uplně vpředu a mam černou čepicu.Chceš zamávat?" a Ovečka: "Jasny ty moje ovečko." Tak já se napřed jako trochu uculovala, ale pak jsem se otočila a chvilku hledala Vojtíška, ale pak mi zamával a tak jsem mu taky zamávala. Sice všichni tak koukali, ale nevadí, my jsme Ovečkyyes.gif image by Salisko, my můžeme všechno. (Btw.Mám tě ráda Ovečko mojeherz.gif image by Salisko).
Domů jsem přijela ve 4 a jelikož mě bolela hlava lehla jsem si k TV a tam docela dlouho ležela, pak jsem šla na pC, jenže mi nebylo moc dobře, takže jsem se odebrala na Ulici, tedkom jsem asi 40 minut na pC, ale půjdu se vykoupat a smát, jelikož ráno vstávámPikpetka.
Zítra nevim jak tu budu, jelikož se musim naučit biologii, píšeme písemku na druhé pololetí z prvního ročníku a není to rozvna lehkéno.gif image by Salisko, takže asi budu ležet v učení...
Přeji krásný večer...
M*MaJQi

Deníček 0.96~ Psycholog a psychiatr...

28. září 2009 v 19:10 | M*MaJQI
Kdo ví jaký je rozdíl mezi psychologem a psychiatrem? Já už to vím, dneska jsem se asi hodinu a půl učila psychologiiconfused-1.gif image by Salisko a stejně z toho půlku nechápu, takže es budu zkoušená, tak jí to řeknu tak jak je to napsané v sešitě a pár věcí, která chápu jí po svém vysvětlím.
Ale zpátky k dnešku. Vstávala jsem okolo deváté, byla jsem na pC, přitom dopisovala sešit z psychologie. Odpoledne jsem umyla nádobí, dala papouškům vodu a poklidila v pokoji. Hlavně jsem si psala dneska s Míšouherz.gif image by Salisko, jako ty naše plány jako je "let na Mars"Obrázek “http://s36.photobucket.com/albums/e11/Salisko/CuTe/th_crown1.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. nemají chybu, zase jsme se zasmály, že?!
Tak těďkom něco ke galerii. Ještě není hotová, během týdne to dám nějako dohromady a oteřu jiwink-1.gif image by Salisko.
K dnešku asi vše, affs:piiinkie: jsem oběhla, povídku jsem přidala včera, tak zase přidám během týdne. Musim si ještě připravit učení na zítra, mám nultou vstávám tedy ve 4:45no.gif image by Salisko a domů přijedu zase ve 4 hodiny.
M*MaJQi

Design 1.1

28. září 2009 v 1:09 | M*MaJQI |  Designy
Kdo ho dělal:M*MaJQi
Spokojenost:95%
Comment:Je to jednoduchý ale hezký deZz. Neudělala jsem jen novej deZz, ale upravila jsem i rozcestníky, seznam affs je už také aktuální, u povídek změnim úvodní obrázky(zatím jsou změněné jen u měsíce září) a připravuju galerii, bohužel jsem ji jiště nestihla, ale dodělám ji co nejdříve. Co řikáte na deZz vy?

43.Díl "Koncert ve Vídni"

27. září 2009 v 19:56 | M*MaJQi |  Koncert ve Vídni- Povídka
43.Díl
Klikni CČ

Deníček 0.95~ Nesquik či Chocapic?

26. září 2009 v 20:32 | M*MaJQi
Dneska best den, já jsem happytongue-1.gif image by Salisko. Jako díky Míše jsem si vzpoměla na naše plány: let do Ameriky, šmarne, když si na to vzpomenu, tak se musim smát, viď Míšo... happy-1.gif image by Salisko
Momentálně s Denuškou řešíme co všechno bude mixovat mixér, to jsou kombinace: jablko, třešně, maso, banán, čokoláda, čokoládové kuličky, mrkev, hranolky, keču, tatarka, okurka...
Jinak jsem během dneška udělala doma nejaké práce, poklidila si věci v pokojíku, ale pak mi mamka řikala ať se jdu učit, jenže já místo učení si kreslila postavičky:piiinkie:, nejsem malíř, ale zase mě to docela baví mám postavičky ve tvaru mixéru i toustovače. A pak jsem to ukazala mamce a ona prý "To máš zajímavý způsob učení".
Ale píšu hlavně jelikož jsem se vás chtěla na něco zeptatyes.gif image by Salisko. Jak napovídá nadpis: Co máte raději Nesquik nebo Chocapic?
Já mám ráda oboje, ale s mlékem mám raději Chocapic a samotný mám raději Nesquik. A vy?
M*MaJQi

Girl- Grafika by me //o.3o

26. září 2009 v 15:20 | M*MaJQi
~Girl
Docela dost se mi líbí a vám?
don't copy, or copy only with source!
M*MaJQi

Deníček 0.94~ 3měsíce do Vánoc...

24. září 2009 v 19:47 | M*MaJQi
Jupí za 3měsíce vánoce, já se táák těšímyes.gif image by Salisko. Taky se těšíte? Asi si udělám škrtací kalendář.
Tak ale k dnešku, konečně jsem zdravá, tedy pobolívá mě v krku ale v poho, doberu léky a bude. Zítra jdu do školy, no musim hlavně pro sešity abych to o prodlouženém vejkendu dohnala.
Dneska jsem vstávala chvilku po osmé hodině, nechtělo se mi vstávatblank-1.gif image by Salisko, ale tak vstala jsem, udělala si čaj, dala si sprchu, umyla nádobí a to pak ještě dvakrát, no dneska toho nádobí bylo hodnědead-1.gif image by Salisko. Nakonec jsem to završila uklidem pokoje.
Dala jsem sem dneska povídku a děkuu moc za komentáře, jsem ráda, že ji někdo čte, dneska jsem napsala další dva, no dva a půl dílu dopředu, prostě dneska mám dobrou náladua jde mi to. Odpoledne přijela Deniska, byla na pC a já se šla učit chemii a ještě si ji přečtu a kouknu na literku a jdu spát.
Affs:piiinkie: jsem dneska oběhla a psala i komentáře.
vaše uplně happy M*MaJQi

42.Díl "Koncert ve Vídni"

24. září 2009 v 12:44 | M*MaJQi |  Koncert ve Vídni- Povídka
42.Díl
Klikni CČ

Deníček 0.93~ Doma je doma...

22. září 2009 v 22:49 | M*MaJQi
Ahoj, sice jsem chtěla už v úterý do školy, ale nějako se to natáhlo a do školy jdu asi ve čtvrtek, jelikož ještě dneska nejsem uplně zdraváconfused-1.gif image by Salisko. Ale už je to lepší než včera, tak alepoň něco.
Včera a dneska, když jsem se vzbudila, venku byla mlha, přišlo mi to jako v ziměyes.gif image by Salisko, uplně se těším na zimu, ale na podzim taky, ale když se řekne zima, tak se mi vybaví vánoce, jéé ty miluju.
Jinak dneska jsem polehávala, dělala věci do školy, které sem nestihla o vejkendu, no a to mě ještě čeká to dopisování, ale možná si to ulehčím a dojdu si to nechat okopírovat, jo to bude lepší.
Zítra nevim jak budu na blogu, budu se taky muset učit. No a dneska jsem affsPikpetka oběhla ale moc komentáře nenapsala, snad zítra napravím. Asi už půjdu, jelikož jsem docela unavená, dobrou...
vaše skoro uzdravená M*MaJQi

Cayce- Grafika by me //o.29

22. září 2009 v 17:05 | M*MaJQi
~Cayce
Poslední dobou mě baví dělat jen avíky...
~
don't copy, or copy only with source!
M*MaJQi

Statistiky 7.9. 2009 - 20.9. 2009

21. září 2009 v 17:16 | M*MaJQi
7.9. 2009 - 13.9. 2009
Pondeli: 30
Utery: 43
Streda: 32
Ctvrtek: 45
Patek: 38
Sobota: 25
Nedele: 32
Celkem: 245

Deníček 0.92~ Majkí je nachlazená...

20. září 2009 v 21:09 | M*MaJQi
Už podle nadpisu je jansné, že nejsem zrovna happyno.gif image by Salisko. Od soboty večer mi není zdravotně moc dobře, mám rýmu, trochu mě pobolívá v krku a necítím se celkově dobře. A to stání dneska ráno venku mě asi trochu dodělalo, přijela jsem domů a hnedka se mi přitížilo, snažila jsem se učit moc to nešlo. Zítra tedy nejdu do školy, zůstanu doma a vyležím to, ale v úterý musim do školy, jelikož už díky pondělku toho zameškám mocPikpetka, jelikož to je nejvíce hlavních předmětů, spíše skoro všechny, Bi, CH, Literatura, NJ, Etika,Zdrav příprava a praxe. Takže v úterý do školy už musímchibi_white_09.gif image by Lowinka.
Affsherz.gif image by Salisko, jsem dneska oběhla, takže dobrý, dokonce mám nové affs a je to úžasná holčina.
Chtěla jsem vám napsat, že bych taky chtěla změnit deZz, mám už takovej nápad, ale nebude to nic extra, jen něco jednoduchého:piiinkie:, tak čekejte v dohledné době deZz.
Přeji všem dobrý start do dalšího školního týdne...
M*MaJQi

41.Díl "Koncert ve Vídni"

20. září 2009 v 15:19 | M*MaJQi |  Koncert ve Vídni- Povídka
41.Díl
Klikni CČ

Deníček 0.91~ Čas letí a letí...

19. září 2009 v 20:37 | M*MaJQi
Vejkend strašně utíká, taky vám to přijde? mě tedy jo. Dneska jsem vstávala v půl desáté, hlídala jsem Denisku, udělala potřebné věci jako je umytí nádobí, pověšení prádla... a přitom se snažila udělat nějaké úkoly a něco málo se naučit, jenže se to moc nedařilono.gif image by Salisko.
Navečír jsme šly na hřiště, šla s náma aj Anča, mno a pak že půjdem k nám, tak jdem a holky mě doma pak zlechtalyshocked-1.gif image by Salisko, jako to od nich bylo ošklivé, jelikož já nemám ráda, když mě někdo lechtá.
Mno a den je fuč, to, to utekloPikpetka. Zítra jedu do Hradiště, takže vstávám ve tři ráno, což znamená, že jdu zachvilku spát, jinak nevstanu.
Zítra až přijedu, tak se musim naučit, jelikož na pondělí toho je hodně, taky chci ještě psát povídku, mám sice něco zase napsané, ale ne ještě vše co jsem chtěla.
Affs, jsem dneska oběhla, i docela komentáře jsme napsala, tak zase zítra. Mám vás mooc rádaherz.gif image by Salisko.
Btw. dneska jako avík Izzy, jelikož má narozeniny.
M*MaJQi

Izzy- Dnes Birthday "2oo9"

19. září 2009 v 20:02 | M*MaJQi
Dneska je Izzymu 26 let. Krásně to roky, že?! Já přeji Izzymu vše nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů v životě. Pokud někdo z vás chce Izzymu popřát tak na jeho stránce
mu může do guest-booku napsat...
Happy Birthday Izzy
M*MaJQi

40.Díl "Koncert ve Vídni"

17. září 2009 v 20:00 | M*MaJQi |  Koncert ve Vídni- Povídka
40.Díl
Klikni CČ

Deníček 0.9o~ Boty jsou v popelnici...

17. září 2009 v 17:40 | M*MaJQi
Škola, škola a zase škola. Už jsem uplně utahaná, ještě že zítra už je pátek. Dneska to ve škole vůbec neutíkalo, písemka z matiky bude snad dobrá, nejspíše za 3 ale to je v poho, na to že je začátek rokuPikpetka.
Po škole jsem si ve třídě dodělala biologii, kterou jsem nepobrala, jelikož holky ve třídě dělaly neustále boredlangry-2.gif image by Salisko.
No, tedkom jsem odnesla flašky, dala papouškům vodu, jsem chvilkuna pC a ještě chvilku budu, pak mě čeká asi tak od 6 učení, musim se naučit literaturu a chemii. Po naučení se vykoupu, najim, budu chvilku na pC a půjdu spát. Jo, jo můj programblank-1.gif image by Salisko.
Affs:piiinkie:, tedkom oběhnu, včera jsem se jen podívala na blogy affs, ale nepsala ani moc komentáře, dneska to tedy napravímyes.gif image by Salisko.
Ještě k nadpisu. Dneska jsem po roce a půl vyhodila svoje milované adiasad.gif image by Salisko. Úžasné boty, jenže když na berušce jsem s nima prolezla bahnem už nežijou, sice je mamka vyprala, ale jsou zničené, takže dneska jsem je vyhodila.
M*MaJQi

Deníček 0.89~ Majkí je utahaná...

15. září 2009 v 20:03 | M*MaJQi
Teďkom jsem přišla domů, jsem od 4:45 na nohou, byla totiž nultá hodinaconfused-1.gif image by Salisko. Jenže když jsme přišla ke škole a chtěla si kartou otevřít, nešlo to, normálně mi škola nechtěla otevřít,tak jsme tam pak ještě s holčinama čekala, než nám otevřou a to asi půl hodin.
Mno ve škole docela dobré, jen jsem byla už hodně unavená okolo dvanácté hodiny, mno ale když jsem ve 4 přijela domů, tak jsem se jen převlékla a šla na bramborák, museli jsme vybrat brambory, což zkončilo okolo sedmé hodinydead-1.gif image by Salisko, no jsme totál usnavená, ještě nejsem ani naučení, zítra jedu na praxu, takže zase vstávám ve 4:45 asi mřu, to budou 4 hodiny praxe v nemocnici, dějepis a dvě hodiny tělocvik, já umřu zítra,to je jasnésad.gif image by Salisko.
Tedkom si jdu vybrat e-maily, oběhnu affs, ale jen rychle, musim se pak umejt, připravit věci do školy a jít spát, jelikož jinak nevstanu.
Btw. nevím es jste to čeli, nebo ne, ale zemřel herec a tanečník Patrick Swayze. Je to škola, byl dobrej herec i tanečník, určitě ho znátě z Hříšného tance. Ale určitě se na něj nikdy nezapomene, alepoň já nezapomenu.
M*MaJQi

Jack- Grafika by me //o.28

14. září 2009 v 19:34 | M*MaJQi
~Jack
Jack je krásnej...
~
don't copy, or copy only with source!
M*MaJQi