Červenec 2009

o.4/Jedu na zábavu...

31. července 2009 v 18:45 | M*MaJQi
~Jedu na zábavu...
Jak jsem včera psal v deníčku, jedu dneska na zábavu, jedeme tam s Anýskem vlakem, no to bude zasejct cesta. Ještě, ale než půjdu na zábavu, musím si jít zařídit, něco okolo brigády, takže už pádím. Ahoj...
M*MaJQi

Deníček 0.8o~ Super dny...

30. července 2009 v 22:03 | M*MaJQi
Čabás. Včera jsem nenapsala deníček, moc se mi nechtělo, tak vše napíšu teďkom.yes.gif image by Salisko
Včera jsem nebyla na brigádě, takže jsem si chrupala. Musela jsem dát papouškům vodu, tak jsem to udělala. A navečír přijel strejda z Anglietongue-1.gif image by Salisko, moc jsem se na něj těšila. Mám strejdu moc ráda i když ho vidím jendou do roka. Bylo to faj ,strejda má smysl pro humor, pořád jsme se smáli. Vyprávěli jsme si vtipy... prostě fajn večer. A pak jsem šla ještě s Anýskem na houpačku.
Dneska jsem byla na brigádě a zítra jdu naposled, jelikžo pak tu nebudu, jedu na tábor. Už teď se na tábor těším, jako ještě nemám zabaleno a to zítra jdu večer na zábavu. No nějako to zítra naházím do tašky a bude.
Jo a ještě k dnešku, navečír se k nám stavila Anča, koukaly jsme na TV:piiinkie:, jako my se neutále jen smály, jedly a pily... to by jste tam museli být. Koukaly jsme na akademii, to byl zase zážitek. Prostě fajnec den.
Já tedkom kouknu k affsherz.gif image by Salisko a pak ještě se kouknu na e-mail a ais půjdu spát. Pa =*
M*MaJQi

36.Díl "Koncert ve Vídni"

29. července 2009 v 23:14 | M*MaJQi |  Koncert ve Vídni- Povídka
36.Díl
Klikni CČ

Deníček 0.79~ Doba ledová, je doba ledová...

28. července 2009 v 23:15 | M*MaJQi
Ahoji lidičky. Dneska byl super den, no jako každej den prázdnin. Ráno brigáda a Anča šamanovalayes.gif image by Salisko. Vlastně jsem vám včera psala, že vám povím co je to to Ančino šamanování. Ona tím přivolává lidi a docela se jí to daří, tuhle ve městě šamanovala a on kolem ní šel ten klučina co kůli němu furt šamanuje. Tak es potřebuje někoho přivolat Anča vám ho vyšamanujeCreati-ve.
No a odpoledne jsem jela na Dobu ledovou. Cesta busem k nezaplacení, sednul si před nás klučina a měl MP4 snad na max. Anča umírtala, jelikož to nebylo to její Disco.
V kině bylo fajn, spousta malej děcek tam byla. A jedna holčina se neustále smála a kopala tam Anču do sedadla, no Anča myslela, že už jí něco řekne, jelikož ji to docela štvalo. Ale filmik hezkej, podle mě stojí za to, jít do kinawink-1.gif image by Salisko.
No když jsem přijela domů, psala jsem povídku a pak šla s Ančou na zahrádku, o5 něco uklohnit a na hřiště na houpačky:piiinkie:.
Teďkom budu asi ještě do dvanácti hodin online, jelikož mám ještě nějakou prácu na pC.
M*MaJQi

o.3/Jedu na Dobu ledovou 3

28. července 2009 v 12:30 | M*MaJQi
~Jedu na Dobu ledovou 3
Včera se Anča zmínila o tom, že půjdem na dobu ledovou do Kina v Jihlavě, tak jdem, docela se těším, jelikož jsem viděla 1 i 2díl a oba jsou fajn. Až přijedu písnu jaké to bylo. Pa, já pádím, zachvílu nám jede buss.
M*MaJQi

Deníček 0.78~ Já ten film miluju...

27. července 2009 v 21:53 | M*MaJQi
Dneska jsem byla na brigádě, rychle to uteklo a navíc jsme se s Anýskem dobře bavily. Anetka šamanovalaCreati-ve, no vysvětlím vám to šamanování jindy, jelikož dneska píšu strašně pomalu, mám zavázanou ruku, něco jsem si s ňou udělala a docela mě to bolísad.gif image by Salisko.
Po 12 hodině jsem byla už doma, tak jsem šla chvilku na pC, no a pak jsem šla koukat na tV. Koukla jsem na Princ a Já. Pak přišla Anetka a pustily jsme si Zápisník smrti, prvej díl. Ten filmík mám od bratránka, je to úžasnej filmíkyes.gif image by Salisko, je tam krásnej kluk eL, uplně krásňoučkej, neusále papá něco sladkého, cumlá si prst, mno krásnej je uplně sweet. Doporučuji tenhle filmík, je opravdu úžasnej.
No teďkom jsem ještě hledala nějaké picty a okoukla jsem affs. Zítra, jdu na brigádu, pokud mě ta ruka nebude bolet a odpoledne bych měla ject do kina s Anýskem na dobu ledovoulove-1.gif image by Salisko.
Teďkom si jdu ještě vybrat e-mail, pak asi spát, jelikož jsem nějaká unavená. Ještě tak do 22:15 budu online.
M*MaJQi

Deníček 0.77~ Nevím co si myslet...

26. července 2009 v 23:07 | M*MaJQi
Dneska jsem byla tedy v Týništi, bylo to fajn, jen jsem byla unavená, tak jsem cestou zpátky poslouchala MP4 a pouštěla si klipy US5.
Doma jsem se pak natáhla a spala od jedný skoro do tří hodin. Jelikož nešel internet, nemám zdání proč, tak jsem hrála sims a pak mi mamka volala že jedeme do Úsobí, tak jsem byla za bratránkem. Docela sranda, jsme si vyměnili názory, jen neměl dobrej názor na Karstena, tak jsem po něm majzla polštář a řekla mu že es nebude tolerovat můj styl muziky, tak nemůže být ovečka, no nakonec jsme se nějako dohodlia šli upravovat mojí fotku v PS, jelikož Vojíšek v tom umí o hodně lépe než já, je to holt profíktongue-1.gif image by Salisko. Můzete mrknou na jeho stránky, Vojtíšek je šikulka. www.winmaster.lhl.sk
Když jsem přijela domů dala jsem papouškům vodu a šla chvilku s Ančou něco uklohnit na NAŠÍ zahrádku a pak ještě jsme byly chvilku na hřišti a pak už jsem šla domů.
Ještě jsme chtěla napsat něco k tématu Vincent, nechápu stále jeho důvod k odchodu a nevím co si o něm myslet. Myslela jsem si, že hraje fér, ale asi ne, mrzí mě to a hodněblank-1.gif image by Salisko. Pokud chcete něco k tomuhle tématu napsat, pište, ráda si přečtu váš názor.
Ještě chvilku tu budu, ale pak jdu spát, jelikož zítra jdu na brigádu. Mám vás rádaherz.gif image by Salisko.
M*MaJQi

Deníček 0.76~ Der Kühlschrank...

25. července 2009 v 21:06 | M*MaJQi
Ahoji, dneska byl volnej den. Ráno jsem si spinkala asi do 9:15 nebo tak nějako, chvilku mi ještě trvalo, než jsem se dostala z postelechibi_white_09.gif image by Lowinka. Venku bylo hezky, sice mokro, ale hezky. Šla jsem chvilku na pC a psala si s Míšou, jelikož dneska jela na chatu, tak jsme si musely popovídatyes.gif image by Salisko. Když přišel brácha okolo dvanáctej, udělal jsem mu obídek a pak jsem čekala až přijde taťka na obídek, jelikož jsem chtěla umejt nádobko a tak kolem druhej jsem ho umyla a chtěla jsem si dát něco k jídlu, jelikož kuře na paprice nejímno.gif image by Salisko, tak otevřu lednicu, jenže jsem se lekla, všechno v ní bylo přeházené, já to nemám ráda. Nevím, jak může někdo dát do poličky s jogurtama pití, no chápete to? Já NEno.gif image by Salisko. Tak jsem celou lednicu umyla a naskládala vše podle sebe. Což mi zabralo asi 45 min, btw. jsem si k tomu mytí nádobí a uklízení ledničky pustila kazetu na které byla ABBA, mě se to líbí a hodně písniček aj znám. Poté jsem šla zase na pC a okolo pátej jsem dala do přenosek na papoušky papír, jelikož zítra jedu do Týniště, což znamená, že tu asi od 3:oo ráno nebudu. Přijedu jako vždy kolem poledne
Udělala jsem dneska avatar, jelikož jsem u svého affs V*] videla tak krásné avíky, že jsem taky musela udělat, není nic moc a je jednoduchej, ale budu ráda za komentáře. ~Avatár o.1~
Jdu se umejt a jdu spát, jelikož jinak ve 3 ráno se neprobudim. Pa a dobrou noc:piiinkie:.
M*MaJQi

die Blume- Grafika by me //o.23

25. července 2009 v 20:36 | M*MaJQi
~die Blume
Vím, že moc grafiku neumím, nejsem nejhorší, ale do dokonalosti mám daleko, ale snažím se, snad se vám avatár bude líbit.
don't copy, or copy only with source!
M*MaJQi

Deníček 0.75~ Byla jsem u kadeřnice...

24. července 2009 v 21:26 | M*MaJQi
Dneska jsem byla u kadeřnice, musím říct, že mi to ostříhala, tak jak jsem si představovalayes.gif image by Salisko. Jen, když jsem vyšla ven z kadeřnictví, tak začalo foukat, takže docela se mi účes zničil, ale nevadí.
No, ale Anča moc spokojená se svím účesem nebyla. Mě se tedy moc líbí a její mamce taky, ale Anče ne, takže neměla náladu a hlavně pak neměli v obchodě boty co si vybrala, takže se ještě trošku naštvala, ale koupila si jiné boty a myslím, že jsou také hezkéhappy-1.gif image by Salisko.
Dneska jsem docela lenošila, jen jsem umyla nádobí, zametla u papoušků a uklidila skříň v kuchyni. Jo a ještě jsem byla na zahrádce sebrat sběrObrázek “http://i167.photobucket.com/albums/u139/Enidta/333.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..
Když přijela mamka z práce, jelo se k babičce na chatu, dovést tam čaj pro strejdu a pak na hřbitov dát kytku, umejt to tam trošku, vyplet a zapálit svíčku.
Píšu povídku, snad se dočkáte, dlouho jsem nedala další dílblank-1.gif image by Salisko, ale budu se snažit aby tu zítra byl.
A ještě fotky jak teďkom vypadám. ~Fotka o.1~Fotka o.2~Fotka o.3~ no ta poslední fotka trošku crazy.
Jdu ještě psát povídku, jsem online.
M*MaJQi

o.2/Harry Potter a Princ dvojí krve aneb kino...

23. července 2009 v 21:31 | M*MaJQi
~Harry Potter a Princ dvojí krve aneb kino...
Luxusní film, musím vidět další, poslední díl. Řeknu vám, to byla senzace, kino skoro prázdné. Měla jsem popcorn, gumové medvíky a užívala jsem si pohodlí. Docela jsem se aj nasmála, hlavně když Harry vypil kapičku štěstí, vypadal jako opilej. Ani jsem se nebála, jen jednou jsem se lekla a to když na Harryho nějaké podivné stvoření vystrčilo ruku z vody. To jsem se opravdu lekla. Taky jsem se málem rozbrečela, když zabili Brumbála. Ooo ne, dost povídání, to bych vám to odvykládala celé, to nejde, zajděte si do kina. Pokud někdo váháte es jít nebo ne, tak jďete, podle mě je do dobrej film, doporučuji.
Btw.Zítra tu budu až odpoledne, jedu ke kadeřnici.
M*MaJQi

o.1/Jedu do Kina...

23. července 2009 v 14:17 | M*MaJQi
~Jedu do Kina...
Dneska okolo třetí hodiny busem do Jihlavy na Harryho Pottera a Prince dvojí krve. Strašně moc se těším, jede Anča a Embie, máme hodně dobrá místa, takže si film užijeme a ještě když budeme mít k tomu gumové medvídky a popcorn. Přijedu okolo deváté hodiny, tak snad vám napíšu jaké to bylo. Mějte se tu hezky. Pa, já pádím, bus jede totiž ve 14:58...
M*MaJQi

Deníček 0.74~ Anýsek aneb Pajda...

22. července 2009 v 23:08 | M*MaJQi
A hnedka jdu písat k avatáru. Karsten je prostě vhodný do US5yes.gif image by Salisko, co řikáte vy? Já myslím, že ano, zpívá krásně, dobře vypadá a prostě se mi k US5 páčí. Teďkom jsem poslouchala písničku od Beyonce co zpívá on, no úžas, prostě luxus klučina:piiinkie:.
K dnešku. Byla jsem od 6 na brigádě, myslela jsem, že mě mušky sežéřou, jelikož tam kolem mě lítaly a pak jak začalo bejt teplo, tak si daly asi pauzu, jelikož už kolem mě nelítalyPikpetka. No a moje kámoška, Anča se sekla srpem do nohy, takže je z ní teďkom Pajda, chudák pajdá. Ale myslím, že to bude mít zase Okay, nějaké extra velká rána to není, ale bolí to.
Odpoledne, jsem se hoďku opalovala na sluníčku a poslouchala při tom MP4 a písničky od US5, byl to krásnej relax, ale pak jsem se už moc smažila, tak jsem šla domů.
Zítra nejdu na brigádu, ráno musím uklízet, tak si k tomu zapnu pC a budu na blogu. Ale odpoledne okolo třetí hodiny jedu už do Jihlavy a pak jdem na to kinowink-1.gif image by Salisko. Ups... ja se těším a moc. Vrátíme se okolo devátej hodiny. V pátek jedu k tej kadeřnici, tak tu dopoledne nebudu.
Ještě budu chvilku na blogu a pak se jdu ponořit do říše snů...
Btw1. Affsherz.gif image by Salisko jsem roztřídila, tak se můžete podívat jak jste na tom.~ Affs
Btw2. Mám new deZzObrázek “http://i167.photobucket.com/albums/u139/Enidta/333.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby., budu ráda za komentíky.~ Design o.9
M*MaJQi

Design o.9

22. července 2009 v 13:26 | M*MaJQi |  Designy
AhojQ...
Po delší době, další jednoduchý deZz...
Kdo ho dělal: M*MaJQi
Spokojenost:9o%
Comment: Nějako se mi líbí jednoduchost, tak je deZz jen jednoduchý, ale snad se líbí, mě se docela dost líbí. Udělala jsem aj rozcestníky a trochu poupravila menu. NOVÝ seznam Affs, pokud se tam nenajdete nejste moje Affs. Budu ráda za komentáře.

Ikona
M*MaJQi

M*MaJQi a blog.cz

22. července 2009 v 13:08 | M*MaJQI

About M*MaJQi

MaJQi 17ti letá holčina, která se narodila 26 listopadu 1992, studuje druhým rokem sošsociální v Jihlavě s vlastní tento blog. Má ráda rodinu, přátele, US5, muziku, povídky, Ameriku, Německo, Anglii, affs, čokoládu, gumové medvídky, mléko, ovečky, papoušky, vánoce, halloween, plyšáky, polštáře a americké komedie a romantické filmy. Jejím vzorem je Richie Stringini. Nemá ráda pomluvy, tmu, strašidelné příběhy, kouření, alkohol, drogy, houby a pavouky.
M*MaJQi o1~ Fotografie o2~ Vzkazy

About blog

Blog byl založen 29 února 2oo8. Dříve blog fungoval jako zdroj infomací o skupině US5, ale dnes slouží pouze majitelce blogu k psaní vlastních článků a povídek.

Blog o1~ Kabátky blogu
Důležité články na blogu

Affs aneb My Loves*

22. července 2009 v 13:03 | M*MaJQI

Affs aneb My Loves*

Affs obíhám jednou~dvakrát do týdne, nej tak nespřáteluji, když někdo napíše "Ahoj, máš hezký blog. Spřátelíš"? Už ani neodepisuji, ten člověk je na mém blogu asi prvně a nezná blog ani mě, navíc v poslední době spřáteluji jen málo...

Aktuální seznam Affs od 12.března 2o1o...
o8~ http://crazynet.blog.cz

Aktuální počet affs: 9
Sister site

Oblíbené blogy

Statistiky 6.7. 2009- 19.7. 2009

22. července 2009 v 12:40 | M*MaJQi
6.7. 2009 - 12.7. 2009
Pondeli: 86
Utery: 53
Streda: 52
Ctvrtek: 49
Patek: 43
Sobota: 52
Nedele: 48
Celkem: 383

Deníček 0.73~ Krásné počasí...

21. července 2009 v 21:56 | M*MaJQi
Dneska bylo u nás tak krásně. Sluníčko svítilo, prostě krása. Dopoledne jsem byla s holkama na brigádě, no díky své náladě jsem naštvala holkysad.gif image by Salisko, ale odpoledne jsem to vyžehlila a omluvila se.
Jela jsem s Anýskemherz.gif image by Salisko za Gabherz.gif image by Salisko a Terezkouherz.gif image by Salisko do HB. Byl to fajn den, dala jsme si zmrzlinu, byly jsme na hřišti a nějakej klučina nás točil na kolotoči. Jsme málem s holkama z toho kolotoče vypadly. Potom jsem Já, Anča a moje mamka jely nakoupit, no to byl taky zážitek, furt jsme s Ančou něco házely do košíkuObrázek “http://i167.photobucket.com/albums/u139/Enidta/333.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Úžasnej den i když nezačal zrovna nejlépe.
Zítra jdu na brigádu už od 6 ráno, takže dneska tu nebudu, chcu nastavit deZz, ale není na to čas, budu se snažit to nějako zítra udělat.
Ve čtvrtek jedeme do kina na Pottera, strašně se těším jedu s Anýskem a Embiem, máme dobrá místa, takže to bude určo fajn večer:piiinkie:.
No nic, já pádím, děkuu za návštěvnost i když nic moc sem nedávám, chodíte sem a píšete komenty, děkuu, Dobrou noc...
M*MaJQi

Deníček 0.72~ Best den...

20. července 2009 v 20:37 | M*MaJQi
Ou, dneska fajn den. Byla jsem na brigádě a vystřihávala stromečky. Jsem si myslela jaká to bude sranda a ona to byla pěkná dřina.
Dneska u nás bylo krásně, teď tedy malej slejváček, ale už je to zase dobré. Užívám si sluníčka, byla jsem s Ančou venku na hřišti, zase na houpačce, no luxus, miluju houpačkya Anča se vyhřívala na sluníčku. Pak jsme šly na chvilku k nám a já Anču čestala a ona pak mě. Udělala mi na hlavě palmičku, prej "To jsem nosila ve školce". Prostě best denyes.gif image by Salisko.
Zítra jedu do HB za Gab a Terezkou, to jsou holky co se mnou byly na táboře, moc se za nima těšímherz.gif image by Salisko.
Affsherz.gif image by Salisko jsem dneska oběhla, všimla jsem si, že někdo blog ruší, tak musím smáznou a taky vytřídit Affs co sem nechodí, takže čekejte new seznam. Mám Affs co nevyřadím no oni víjouPikpetka.
Jdu pracovat a blogu. Bude změna deZzu asi aj změna rozcestníků.
Btw1. moje new fotka, pokud se nebojíte, že omdlíte, tak se podívejteCreati-ve, je to fotka ze soboty, myslím, než jsem jela do Jihlavy nakoupit. ~Fotka o.1~
Btw2o.48. Richie má tak krásnej, crazy účes, koukněte na ~Video o.1~
Btw22.12. Karsten, zpívá úžasně, podle mě vhodný člen do US5 ~Video o.2~
M*MaJQi

Us5- Avatars o.9

19. července 2009 v 16:01 | M*MaJQi
Avatars o.9
"Vím, řikala jsem, že už nic takhle přidávat nebude, ale mě se strašně moc líbí, prostě je na blogu mít musím"!

©lowe-us5-lowe.blog.cz